מאמרים

לכל מטרה

לכל מטרה

נדמה כי כבר מזמן הבנו כולנו, כי מטרה ברורה יכולה לסמן לנו את הדרך בקלות, כל הגורמים מתגייסים לצידנו כאשר יש לנו מטרה ברורה, וכל דבר אותו נצטרך יפתח לנו כדלת וכאפשרות, כך בכל הנוגע למטרה ברורה להלוואה, יש לנו אחת כזו? שווה לברר על הלוואה ושווה לברר אם ייתנו לנו אותה על סמך המטרה, המטרה יכולה להיות כל דבר, שיפוץ דירה, בניית יחידת דיור לצורך יצירת הכנסה, קנייה של רכב ואפילו לטובת מימון נסיעה לחו"ל.

יש מספר סוגי הלוואות הניתנות לנו כיום ומותאמות לצורת החיים שלנו, וליכולת ההחזר שלנו את ההלוואה, כך נוכל למצוא הלוואות לסטודנטים, הלוואות בסכומים המסוגלים לממן את כל שנות הלימודים, עם ריבית קטנה או בלי ריבית בכלל, עם אפשרות פריסת תשלומים ארוכת טווח, עם החזר חודשי נמוך בכל חודש כך שנוכל להמשיך ולהתקיים בכבוד. הלוואות בתנאים נוחים נוכל למצוא גם בקהילת אנשי שירות הביטחון, בקהילות שונות של כרטיסי אשראי או של בנקים שונים.

הלוואות נוספות הקיימות וניתנות לנו כאפשרות הם כדוגמת הלוואת בלון, הלוואה צמודת מדד, הלוואה בריבית קבועה, הלוואה בריבית משתנה, הלוואת גרייס או תקופת גישור, הלוואת שפיצר או גרייס חלקי וכדומה.

המשך מאמר